CRUX ARKITEKTUR AS
Wilses gate 6
N-0178 Oslo
post@cruxarkitektur.no
Organisasjonsnr.: 996 482 561

Tarjei Forseth, Sivilarkitekt/Partner
tarjei@cruxarkitektur.no
+47 402 15 961

Mathias Løvlie, Sivilarkitekt/Partner
mathias@cruxarkitektur.no
+47 922 06 494

Geir Berge Soltvedt, Master i arkitektur
geir@cruxarkitektur.no
+47 980 75 873

Eirin Hauge, Master i arkitektur
eirin@cruxarkitektur.no
+47 991 01 405

Sebastian Uthaug, Master i arkitektur
sebastian@cruxarkitektur.no
+47 481 00 859

Synnøve Solberg, Master i arkitektur
synnove@cruxarkitektur.no
+47 992 95 189

Daniel Knutsen, Bachelor i arkitektur
daniel@cruxarkitektur.no
+47 970 03 566

Andreas Flaaten, Ingeniør
andreas@cruxarkitektur.no
+47 905 99 055